Opencart Destek

opencart destek

Opencart Destek

Opencart için her türlü destekte yanınızdayız. İster eticarete yeni başlıyor olun, ister yıllardır bu sektörün içinde, opencart uzman her zaman bir telefon ve mail kadar yakınınızda.


Opencart Dünyanın en yaygın kullanılan ve tüm Dünyadaki geliştiricilerin yazdığı eklentilerle de en gelişmiş yazılımları arasında yer alıyor. Stabil altyapısı, güncel kodları ve dinamik olarak geliştirilen çekirdek ve eklentileriyle gerçek bir eticaret yazılımı olmayı çoktan başarmış durumda. Ölçek etkisiyle çok gelişmiş özellikler bile inanılmaz uygun fiyatlara satın alınıp faydalanılabiliyor.

Opencart uzman olarak bizler ülkemizde ve tüm Dünyada opencartla ilgili en yeni gelişmeleri takip edip değerli müşterilerimize sunmaya, onlara her konuda destek ve yardımcı olmaya gayret ediyoruz. 10 yıllık sektör deneyimi, yönetilen onlarca proje ile her geçen gün daha kazançlı projeler sunmaya devam ediyoruz.


Destek Al

Opencart Yazılım Destek

Opencart eticaret sitenizde yazılımsal olarak karşılaşacağınız problemler veya ilave isteklerinizde opencart ı çok iyi bilen bir geliştirici olarak sorunlarınızı çözmeye hazırız.


Çekirdek kodları %99.9 orananında stabil olan opencartta çok nadir veya hiç bir hata olmadığından bahsedebiliriz. Ancak yüklenen ilave eklentiler başka bir eklenti ile çakışıp sorun yaşanabilir. Ayrıca bazı isteklerin tam olarak bir modül olarak karşılığı olmaz ve bunun özel olarak o proje için geliştirilmesi gibi durumlarla karşılaşılabilir.

Yaşadığınız yazılım hataları tespiti ve düzeltilmesi konularında her zaman opencart uzmana danışabilirsiniz. Ayrıca projeye özel ilave geliştirme konularında opencart uzman her zaman ekibinizin yazılım geliştiricisi konumundadır ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılar pozisyondadır.


Destek Al
opencart yazılım destek
opencart tasarım destek

Opencart Tasarım Destek

Tema kurulumları, özel tasarım istekleri, banner, vitrin ve logo tasarımları konusunda danışıp hizmet alabileceğiniz güvenilir adres opencart uzman.


Yüzlerce hatta binlerce hazır temaları ile benzersiz kalitedeki tasarımları çok çok uygun fiyatlarla opencart tema sitelerinden satın alabilirsiniz. Tema geliştirici aynı temayı binlerce kişiye sattığı için bir temanın fiyatı bin katına kadar daha uygun fiyatla alınabilme imkanı sunar. Neredeyse opencartın kendi özellikleri kadar gelişmiş bir admin paneli de olan geliştirilmesi yıllar sürmüş opencart temaları 150-200TL gibi fiyatlarla heman satın alınıp kurulabilir.

Opencart uzman olarak satın aldığınız temaları tıpkı demolarında incelediğiniz gibi kuruyoruz. Ayrıca opencart tema satışında, özel tema geliştirme ve banner, grafik tasarımlarınızda en iyi tasarımcılarımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Tasarım düzenleme ve editleme gibi daha küçük çaplı işlerinizde de yine opencart uzmana danışıp hizmet alabilirsiniz.


Destek Al

Opencart Modül Destek

Opencart için yazılmış binlerce opencart modülleri arasından sizin için en iyilerini seçip çok uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz. Ayrıca opencart modül kurulumu hizmetimizle de yazılım bilginiz olmasa da tüm kurulumları sizin adınıza gerçekleştiriyoruz.


opencart açık kaynak kodlu olması sebebiyle Dünya genelindeki yüzlerce geliştirici bu sistem için farklı eklentiler yaparak opencartı Dünyanın en gelişmiş yazılımı haline getirmiştir. Her birisi opencartın ilgili sürümüne uygun hazırlanan bu eklentiler yine çok uygun fiyatlarla ve hemen al kullan modeli ile anında çalışır durumdadır.

Opencart uzmanın seçkin modül portföyü ile tamamı siteniz için gerekli ve çok uygun fiyatlarla opencart modülleri sunuyor. ister ihyicaınız olan modülleri tek tek seçin, ister tüm modülleri satın alın, yada komple modülleri ile birlikte bir opencart paketi satın alın. Ayrıca kurulum için destek ve hata tespiti gibi konularda da danışıp hizmet alabilirsiniz. Modül çalışmaz veya bir sorun yaşarsanız da %100 para iade garantisi mevcuttur.


Destek Al
opencart modul destek
opencart eticaret destek

Opencart E-Ticaret Destek

Opencart uzman yönettiği ve hayata geçirdiği farklı sektörlerden yüzlerce proje ile size en doğru yolu göstermek ve bu yolda sizinle birlikte bir işi başarmak için destek olmaya hazır.


Opencart ile bir eticaret sitesi kurmak oldukça pratik. Birkaç gün içerisinde tüm sistem hazır hale getirilebilir. Bir alan adı satın alınıp, opencart yazılımı, modülleri ve teması kurulup çok şık bir biçimde yayına çıkabilir. Sonrasında kendiniz veya ekibinizle ürün ekler, sanal pos alır, reklam ve seo ile gelen ziyaretçilere satışlar yapmaya başlarsınız.

Opencart uzman olarak size eticaret kurulumunun yanında e-ticaret operasyonlarınızda da destek oluyoruz. Banka sanal posundan kargo ile çalışma şekline, sosyal medya hesaplarının oluşturulmasından, sosyal medya ve google reklamlarına, mail marketing çalışmasından, merchant center a kadar tüm profesyonel eticaret operasyon yönetimini çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.


Destek Al