Opencart Ortaklık Programı

Yazar Gokhan 20/05/2020 0 Yorumlar

Opencart Ortaklı Programı

Opencart ortaklık programı ile sayfanıza reklamnızı yapacak sitenizi kendi sayfalarında yayınlayacak ortaklar ekleyebilirsiniz.

Ortak talebinde bulunan bir müşteri belirlediğiniz komisyon doğrultusunda sizin sitenizi kendi sayfasında yayınlar.Yayınlamış olduğu linkten gelen müşterilerin tamamladığı siparişlerden komisyon kazanır.

www.siteadi.com/index.php?route=affiliate/login linkini ortaklık adı altında sayfanıza ekleyin.

Ortaklık isteyen müşterileriniz bu sayfadan başvuru yapacaktır.

 

 

Başvuru sonucu Profilim sayfasından Özel Ortaklık Takip Kodu  sayfasına girerek sayfalarında yayınlayacakları linki oluşturmalılar.
 
Takip Kodunuz alanında yazan kodun başına www.siteadiniz.com/&tracking= ekleyerek kendi sayfalarında paylaşmaları durumunda yayınladıkları siteden gelen siparişler bu takip kodundan takip edilerek ortağınızın komisyonu hesaplanacaktır.
 
Dilerse Ortağınız takip edilecek ürün alanından sadece tek ürün içinde takip kodu oluşturabilir.
 
 
Admin Panelinden Müşteriler > Müşteriler > Ortaklık sekmesinden Ortak olan müşterilerinizin bilgilerini görebilirsiniz.
 
Ortak olan Müşteriniz ister sosyal medya da isterse kendine ait bir site banner ve ya farklı şekilde sitenizin takip kodunu paylaşabilir.
 
 
 
Sayfasında oluşturduğu linkten gelen müşteriler sipariş vermesi durumunda Siparişlerim sayfasında sipariş hangi ortağın sitesinden geldiğini ortağın ne kadar kazandığını görebilirsiniz.
 

Soru Sor